fasasfas

 

 

Kanał na YouTube, hejterzy, pasja, kamera, scenariusze, typy osobowości, a przede wszystkim własne zdanie. Co łączy te wszystkie elementy? Odpowiedz jest bardzo prosta – świat wirtualny!

Internet stał się najbardziej powszechną i dającą wielkie możliwości drogą komunikacji. Jednakże nie każdy potrafi się tam odnaleźć. Dlaczego to co piszesz lub mówisz w sieci, może zostać źle zrozumiane? Jak posiadać własne zdanie i nie zostać zjedzonym przez hejterów?  Jeśli nie jesteś wyjadaczem sieci, ale wręcz przeciwnie, chciałbyś wykorzystać jej możliwości jak najlepiej i najefektywniej – trafiłeś na dobry artykuł!

Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób prowadzić własny kanał na YouTube? W jaki sposób osiągnąć sukces na miarę SA Wardęgi, Rezigiusza albo chłopaków z „5 sposobów na”?  Przyjmowanie krytyki, scenariusze, kontakt z fanami, metody promocji(zarówno płatne i bezpłatne) i działania przed kamerą – to jedne z nielicznych kwestii na które wielu z nas szuka odpowiedzi.

Gdzie je znaleźć? Już 19 marca ruszy cykl warsztatowy #YourTurn, poświęcony social mediom, komunikacji, budowaniu wizerunku w sieci oraz współpracy z markami. W części wykładowej oraz dzięki ćwiczeniom grupowym poznamy wiele cennych wskazówek bazujących na najlepszych fan page’ach, Instagramach oraz Snapchatach!

Zajęcia poprowadzą dla Was doświadczeni trenerzy oraz YouTuberzy:

Matt Olech (vlogmateusz.pl)
Piotr Skowronek (ChocolateMilkVlog)
Piotr Trąbski (Global President of MaY)
Beata Bartmańska (trener)

Jeśli ukończyłeś 14 lat – zgłoś się! Być może czekamy właśnie na Ciebie! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy aż 100 osób, które wezmą udział w BEZPŁATNYM szkoleniu.  WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY  http://goo.gl/forms/srMvxuVuGX Zgłoszenia przyjmujemy od 20 lutego do 4 marca 2016!

Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/yourturnpiaseczno/

Pytania i wątpliwości prosimy kierować na maila: yourturn.kontakt@gmail.com!
 

Serdecznie zapraszamy
Ekipa YourTurn & MRG Piaseczno