Szkolenia

Krajowa konferecja POL4ALL

W dniach 6-7 czerwca odbyła się Krajowa konferencja POL4ALL. Celem szkolenia jest wzbudzenie w młodzieży chęci do działania, pobudzenia ich ambicji oraz kreatywności. Sama organizacja przedstawia to tak:

„Już 6 i 7 czerwca w Warszawie rozpocznie się największa interdyscyplinarna konferencja poświęcona młodzieży o osiąganiu sukcesu w dziedzinach biznesu, nauki i społeczeństwa – ,,pol4all – Polska dla każdego” pod honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka i Ministerstwa Gospodarki.”

inspiracje

Na prelekcjach pojawili się ludzie, którzy dzięki swojej ambicji i nieugiętości osiągneli życiowe cele. Poznaliśmy profesorów, trenerów, celebrytów oraz uczniów i studentów, m.in dr. hab Witold Bielecki, Mikołaj Roznerski, Michał Chorosiński, Patryk Wachnik, Klaudia Pignot oraz dwie studentki Katarzyna Nabrdalik i Magda Sowierszenko. Każda z tych osób specjalizowała się w innej dziedzinie i każda z nich przekazała nam swoje cenne doświadczenia. Najbliższym i bardzo dobrym przykładem dla nas, młodzieży, była Kasia i Magda. Dlaczego one? Nie mają przecież tytułów uniwersyteckich, nie są celebrytkami, ale to właśnie dzięki temu pokazują, że KAŻDY z nas może działać. Udowodniły, że nie czas, a raczej jego brak, nie jest przeszkodą, to zwykła wymówka. Słuchając ich, można zobaczyć jak aktywność społeczna rozwija i ile atrakcji przynosi.

Chciałbym wszystkich zachęcić do dołączania do różnych szkoleń dla młodzieży. Jest to naprawdę cenne doświadczenie. Z każdej prelekcji wynosimy nie tylko wiedzę, ale także pełno nowych znajomości. Ponadto do działania nie zachęcają tylko te przemówienia ale sam fakt, że takich ludzi, którzy chcą COŚ zrobić, osiągnąć jest wiele i może za kilka, kilkanaście lat spotkasz tych samych ludzi i porównacie w jakim stopniu zrealizowaliście swoje plany, a może sami znajdziecie się na scenie i to WY będziecie motywować innych, młodszych.

 

Mikołaj Kucharski

Komentarze

komentarze