VI kadencja (2021-2024)

Prezydium:
Przewodnicząca: Vladyslava Zelenko
I Wiceprzewodniczący: Eryk Macenowicz
II Wiceprzewodniczący: Karol Gozdek
Sekretarz: Stanisław Paryska
Rzecznik: Iga Turczyk

Obecni radni:

  • Karina Baranowska
  • Hubert Horabik
  • Natasza Pachocka
  • Józef Ciechomski
  • Szymon Frączek
  • Maja Pyza
  • Kevin Pilchowski
  • Maja Niedziałek
  • Maciej Leśniak
  • Jan Kuciel
  • Alicja Chwastek
  • Maciej Szot
  • Jakub Malinowski
  • Anna Kołodziejska
  • Aleksandra Janowska
  • Adam Kszczot

Byli Radni VI kadencji:

  • Kuba Adam Urniarz – złożona rezygnacja w dniu 15.12.2021 r.
  • Milena Głowacka – złożona rezygnacja w dniu 29.04.2022 r.
  • Michał Przeszlakiewicz – złożona rezygnacja w dniu 02.06.2022 r.
  • Noemi Więsik – złożona rezygnacja w dniu 24.09.2022 r.
  • Tamara Saganek – złożona rezygnacja w dniu 28.09.2022 r.
  • Natalia Bomberska – złożona rezygnacja w dniu 03.10.2022 r.
  • Dominika Giza – złożona rezygnacja w dniu 03.10.2022 r.

V kadencja

Prezydium:
Przewodniczący: Mikołaj Pieniak
I Wiceprzewodniczący: Michał Różycki
II Wiceprzewodniczący: –
Sekretarz: –
Rzecznik: Antoni Jasik

Radni:

  • Maciej Napiecek
  • Iga Golak
  • Jarosław Gołdyn
  • Maciej Pyrchla
  • Magdalena Węcławiak
  • Michał Kuźnicki
  • Amelia Olszak
  • Mateusz Raczkowski
  • Maria Krzyżanowska
  • Natalia Dymowska
  • Zofia Urbańczyk
  • Wiktoria Stachura
  • Artur Izworski
  • Piotr Dyrda
  • Karol Radzikowski
  • Adam Jankowski
  • Remigiusz Regini
  • Jagoda Macios
  • Grzegorz Kaczyński
  • Wiktor Kordowicz
  • Mikołaj Pieniak
  • Mateusz Kazanowski
  • Martyna Nałęcz

IV kadencja

Radni:

  • Belcarz Kajetan
  • Ciechomski Jan
  • Haftarczyk Mateusz
  • Hołownia-Malinowska Karolina
  • Jagielak Weronika
  • Janaszka Wojciech
  • Kapusta Natalia
  • Karaban Łukasz
  • Kozłowska Zuzanna
  • Liwiński Konrad
  • Malczyk Wiktoria
  • Malec Maciej
  • Mikołaj Pieniak
  • Miszewska Sara
  • Piekarniak Jakub
  • Podraza Jakub
  • Przychodzka Aleksandra
  • Radomski Łukasz
  • Romanowska Ewa
  • Saramowicz Kamil
  • Sieradzki Paweł
  • Spernacka Weronika
  • Tywonek Julia
  • Zawadzak Marta

III kadencja

Radni:

  • Belcarz Kajetan
  • Balcerzak Stanisław
  • Bereś Sebastian
  • Ciechomski Jan
  • Dymitrowicz Michał
  • Gibas Miłosz
  • Jurek Piotr
  • Kalisz Kacper
  • Kołpowska Weronika
  • Komosa Zofia
  • Kozłowska Alicja
  • Kozłowska Zuzanna
  • Kurzyk Marcelina
  • Kwiatkowski Mateusz
  • Lazurek Adrian
  • Łabędzka Aleksandra
  • Majewska Aleksandra
  • Malczyk Oliwia
  • Margas Adam
  • Miszewska Sara
  • Niezgoda Tomasz
  • Nowak Piotr
  • Poncyliusz Konrad
  • Szymański Piotr
  • Włodarczyk Florentyna

Radni, którzy złożyli mandat:

  • Piotr Jurek

Radni odwołani:

  • Matulka Mateusz
  • Medar Filip
  • Kurski Ksawery
  • Szysz Kuba
  • Romaniuk Patryk

II kadencja

Radni:

  • Andziak Tomasz
  • Barcik Maksymilian
  • Bogucka Julia
  • Boruta Piotr
  • Ciechomski Jan
  • Flis Maciej
  • Furtak Adam
  • Iwan Michał
  • Kostrzyńska Marta
  • Madajewska Gabrysia
  • Nawrocka Katarzyna
  • Nowakowski Mateusz
  • Rajewski Paweł
  • Smus Barbara
  • Szymański Piotr
  • Tokaj Marta

Radni z wcześniej wygaśniętym mandatem

  • Bąk Marcin
  • Bernatowicz Paweł
  • Lenard Mateusz
  • Marczak Małgorzata
  • Pluta Piotr
  • Rybińska Olga
  • Świątek Paulina

Radni odwołani:

  • Arek Seger
  • Abada Aleksander
  • Dominika Sobiegraj

I kadencja

Radni:

  • Mariusz Bagiński
  • Michał Barcik
  • Andrzej Boguta
  • Agata Derwinis
  • Katarzyna Fijałkowska
  • Kamila Gajda
  • Mateusz Gawkowski
  • Sylwia Gawron
  • Julia Jońska
  • Śnieżyna Kęsik
  • Izabela Kruszewska
  • Mateusz Lenard
  • Matylda Michałowicz
  • Kamil Milerski
  • Stanisław Nietrzebka
  • Kasper Radek
  • Józef Sławiński
  • Łukasz Wieczorek