Lista radnych V kadencji (Obecnej) 


 

Przewodnicząca: Wiktoria Stachura

I Wiceprzewodniczący: Artur Izworski

II Wiceprzewodniczący: Antoni Jasik

Sekretarz: Michał Różycki

Rzecznik: Jagoda Macios

Radni:

  • Maciej Napiecek
  • Iga Golak
  • Jarosław Gołdyn
  • Maciej Pyrchla
  • Magdalena Węcławiak
  • Michał Kuźnicki
  • Amelia Olszak
  • Mateusz Raczkowski
  • Maria Krzyżanowska
  • Natalia Dymowska
  • Zofia Urbańczyk
  • Piotr Dyrda
  • Karol Radzikowski
  • Adam Jankowski
  • Remigiusz Regini
  • Grzegorz Kaczyński
  • Wiktor Kordowicz
  • Mikołaj Pieniak
  • Mateusz Kazanowski
  • Martyna Nałęcz

Lista radnych IV kadencji 


 

  • Belcarz Kajetan
  • Ciechomski Jan
  • Haftarczyk Mateusz
  • Hołownia-Malinowska Karolina
  • Jagielak Weronika
  • Janaszka Wojciech
  • Kapusta Natalia
  • Karaban Łukasz
  • Kozłowska Zuzanna
  • Liwiński Konrad
  • Malczyk Wiktoria
  • Malec Maciej
  • Mikołaj Pieniak
  • Miszewska Sara
  • Piekarniak Jakub
  • Podraza Jakub
  • Przychodzka Aleksandra
  • Radomski Łukasz
  • Romanowska Ewa
  • Saramowicz Kamil
  • Sieradzki Paweł
  • Spernacka Weronika
  • Tywonek Julia
  • Zawadzak Marta

Lista radnych III kadencji


 

  • Balcerzak Kajetan
  • Balcerzak Stanisław
  • Bereś Sebastian
  • Ciechomski Jan
  • Dymitrowicz Michał
  • Gibas Miłosz
  • Jurek Piotr
  • Kalisz Kacper
  • Kołpowska Weronika
  • Komosa Zofia
  • Kozłowska Alicja
  • Kozłowska Zuzanna
  • Kurzyk Marcelina
  • Kwiatkowski Mateusz
  • Lazurek Adrian
  • Łabędzka Aleksandra
  • Majewska Aleksandra
  • Malczyk Oliwia
  • Margas Adam
  • Miszewska Sara
  • Niezgoda Tomasz
  • Nowak Piotr
  • Poncyliusz Konrad
  • Szymański Piotr
  • Włodarczyk Florentyna

Radni, którzy złożyli mandat:

  • Piotr Jurek

Radni odwołani:

  • Matulka Mateusz
  • Medar Filip
  • Kurski Ksawery
  • Szysz Kuba
  • Romaniuk Patryk

Lista radnych II kadencji


 

  • Andziak Tomasz
  • Barcik Maksymilian
  • Bogucka Julia
  • Boruta Piotr
  • Ciechomski Jan
  • Flis Maciej
  • Furtak Adam
  • Iwan Michał
  • Kostrzyńska Marta
  • Madajewska Gabrysia
  • Nawrocka Katarzyna
  • Nowakowski Mateusz
  • Rajewski Paweł
  • Smus Barbara
  • Szymański Piotr
  • Tokaj Marta

Radni z wcześniej wygaśniętym mandatem

  • Bąk Marcin
  • Bernatowicz Paweł
  • Lenard Mateusz
  • Marczak Małgorzata
  • Pluta Piotr
  • Rybińska Olga
  • Świątek Paulina

Radni odwołani:

  • Arek Seger
  • Abada Aleksander
  • Dominika Sobiegraj

Lista radnych I kadencji


 

  • Mariusz Bagiński
  • Michał Barcik
  • Andrzej Boguta
  • Agata Derwinis
  • Katarzyna Fijałkowska
  • Kamila Gajda
  • Mateusz Gawkowski
  • Sylwia Gawron
  • Julia Jońska
  • Śnieżyna Kęsik
  • Izabela Kruszewska
  • Mateusz Lenard
  • Matylda Michałowicz
  • Kamil Milerski
  • Stanisław Nietrzebka
  • Kasper Radek
  • Józef Sławiński
  • Łukasz Wieczorek